• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Vaj i Farave Të Zeza 250 ml

  1,800 lekë
  • Brand:

  1. Lufton gripin dhe temperaturën.
  2. Përmirëson shëndetin e zemrës.
  3. Lufton infeksionet fungale.
  4. Zvogëlon alergjitë.
  5. Trajton infeksionet e sinuseve.
  6. Trajton kollën e thatë.
  7. Trajton astmëm.
  8. Hidratues i mire i lëkurës.
  9. Ka veti anti- plakje.
  10. Lehtëson fryrjet e zorëve.
  11. Zvogëlon pezmatimin.
  12. Pastron aknet.
  13. Lehtëson dhimbjen e kyçeve.
  14. Parandalon dhe trajton ngërçet muskulare dhe dhimbjet e barkut.
  15. Përmirëson tretjen shëndetshëm.
  16. Përmirëson memorjen.
  17. Lehtëson dhimbjet e kokës.
  18. Trajton të përzierat dhe të vjellat.
  19. Pushon lemzën.
  20. Trajton dhe parandalon rënien e parakohëshme të flokëve.
  21. Ndihmon në trajtimin e hemoroideve.
  22. Shëron kapsllëkun.
  23. Përmirëson shëndetin riprodhues.
  24. Shëron çibanët dhe gungat.
  25. Ul presionin e lartë të gjakut.
  26. Largon dhimbjet e dhëmbit.
  27. Trajton pagjumësinë.
  28. Parandalon kancerin e gjirit.
  29. Ndihmon në rënien në peshë.
  30. Trajton dhe parandalon diabetin.
  31. Trajton infeksionet e mishrave të dhëmbëve.
  32. Efektive në trajtimin e epilepsisë (krizave).
  33. Ilaç natyral për lëndimet dhe dhimbjet e fytit.
  34. Shëron dhe largon plagët.
  35. Përmirëson shëndetin oral.
  36. Hidraton mjekrën dhe ndihmon në rritjen e saj.
  37. Trajton pickimet e bletëve.
  38. Ndihmon në trajtimin e kancerit të stomakut.
  39. Përmirëson shëndetin e veshkave.
  40. Lehtëson dhimbjet e veshit.
  41. Trajton psoriasin.
  42. Pastron kraharorin dhe kongjestionet e sinozitit.
  43. Përmirëson shikimin.
  44. Efektive në heqjen e gurrëve të tëmthit.
  45. Trajton infeksionet e veshkave.
  46. Kuron krimbat e stomakut.
  47. Trajton aneminë.
  48. Trajton verdhëzën.
  49. Rrit imunitetin.
  50. Kuron të gjitha llojet e dhimbjeve të stomakut.
  51. Efektiv në largimin e nishanëve.
  52. Shëron buzët e plasaritura.
  53. Qetëson dhimbjet e shpinës.
  54. Qetëson dhimbjet muskulare.
  55. Trajton infeksionet e fshikëzës urinare.
  56. Ndalon gjakderdhjen nga hundët.

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë