• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Vaj Moringa Për Forcimin e Flokëve

  1,150 lekë

  Një burim natyral i vitaminave e mineraleve të cilat stimulojnë qarkullimin e gjakut në skalp dhe promovojne flokë të fortë e të shëndetshëm. 
  Vaji i moringës është i pasur me Omega 3 e sulfur të cilët ndihmojmë në prodhimin e keratinës e kolagjenit. Kuron zbokthin e skalpin e thatë e gjithashtu parandalon majat dyshe. 

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë