SHQIP - ENGLISH
 • HELP


 • Vaj Lajthie

  800 lekë
  • Brand:

  Vaji i lajthisë ka veti hidratuese dhe rigjeneruese në lëkurë në sajë të nivelit të lart të vitaminës E si dhe acideve yndyrore. Rrit elasticitetin e lëkurës duke parandaluar rrudhat dhe duke i dhënë lëkurës një pamje të shndritshme. 

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë