• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Sapun Artizanal me Shafran

  500 lekë
  • Brand:

  Sapun me shafran Sapuni pastron në thellësi lëkurën, ka veti anti-rrudhë dhe rrit elasticitetin e lëkurës. Rigjeneron shenjat dhe njëtrajtëson tonin e lëkurës.

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë