• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Sapun Artizanal me Turmerik

  500 lekë
  • Brand:

  Sapuni me turmerik ka veti antioksidante, anti septike dhe anti inflamatore. I përshtatshëm për lëkurat akneike, pastron thellësisht dhe e lë lëkurën të hidratuar

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë