• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Sapun Bimor me Jaseminë

  400 lekë
  • Brand:

  Sapuni me jasminë hidraton lëkurën dhe i falë asaj një shkëlqim natyral. Pastron thellësisht dhe rifreson lëkurën.

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë