• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Sapun Bimor me Sherebelë

  350 lekë
  • Brand:

  Sapuni me dafinë forcon, tonifikon dhe rigjeneron lëkurën. Largon papastërtitë dhe i falë lëkurës një pamje të shëndetshme e plot shkëlqim.

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë