• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Sapun Bimor me Argan

  350 lekë
  • Brand:

  SAPUN HERBAL ME ARGAN Me përmbajtje bimore, pastron lëkurën, largon qelizat e vdekura dhe e bën lëkurën të njëtrajtshme. Ka veti anti-bakteriale dhe mund të përdoret në lëkurë e flokë.

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë