• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Herbal Anti Wrinkle Soap

  300 lekë
  • Brand:

  Sapuni antirrudhë rigjeneron lëkurën nga shenjat, rrudhat, linjat e holla dhe tonifikon atë. Formula e tij speciale rigjeneron qelizat e dëmtuara të lëkurës dhe vitaminat në përbërjen e tij hidratojnë dhe zbusin lëkurën.

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë