• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Skrab me Sheqer, Vaj Argani & Gjalpë Shea

  1,350 lekë
  • Brand:

  SKRAB TRUPI me sheqer, vaj argani dhe shea butter.

  Largon qelizat e vdekura të lëkurës duke e lënë atë të butë e të hidratuar. 

   

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë