• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Set Antirrudhë Age Control

  3,650 lekë
  • Brand:
  LARGONI & PARANDALONI RRUDHAT ME SETIN.
   
   
  QUMËSHT PASTRUES ANTIRRUDHË❤️
   
  Pastron thellësisht make -up in dhe ushqen lëkurën. Formuluar me përbërës natyral, vaj Amarant, vitaminë E dhe glicerinë.bën të mundur që lëkura të ruaj lagështinë e saj natyrale dhe të qëndroj e hidratuar dhe e butë si mëndafsh.
   
  KREM DITE ME GLICERINË & VITAMINË E 
   
  Falë formulës së ti me glicerinë & vitaminë E, hidraton dhe ushqen lëkurën duke e lënë atë të butë & plot shkëlqim. Përshtatet për të gjitha tipet e lëkurave.
   
  KREM NATE TRAJTUES PËR RRUDHAT.
   
  Kremi i natës AGE CONTROL është formuluar posaçërisht për trajtimin e rrudhave dhe ushqyerjen e lëkurës duke i dhënë asaj shkëlqim & vitalitet

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë