• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Xhel larës për trupin me vaj argani &verbena essencial oil

  747 lekë 1,150 lekë
  • Brand:

  pastron lëkurën tuaj butësisht duke ju dhuruar nje moment kënaqie dhe relaksi,

  e pasuruar me vaj argani puro & vaj esencial verbena për një diratim të thellë dhe aromë frskie 

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë