• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Krem Hidratues Dite me vaj argani Jardine doleane

  2,150 lekë
  • Brand:

  Krtem dite hidratues, ushqyes, mbron lëkurën nga faktoret e jashtëm dhe papastërtitë,

  trajton dermatitet, e pasur me omega 6 & 9, vaj argani, vajin e farave të rrushit etj.

  Spf 10

  me origjinë natyrale 89,59%

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë