• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Gjalp Shea me vaj Argani dhe Çokollatë

  1,800 lekë
  • Brand:

  Gjalpi shea është përbërës ideal dhe i shkëlqyer i bukurisë. I pasur me vitamina A, D, E dhe F, mbron, hidraton dhe ushqen lëkurën dhe të gjitha llojet e flokëve.

  Përbërësit: Butyrospermum Parkii Butter, Argania Spinosa Kernel Oil, pluhur kakao Theobroma, Parfum.

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë