• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Natural EleMENt Class

  1,450 lekë

  Natural EleMENt Class✨
  Kremi ekskluziv për meshkuj me SPF 30 mbron lëkurën nga rrezet UVA+UVB.
  I pasur me ekstrakte natyrale dhe bimore si:
  •Mente, Eukaliptus, Tea Tree, Myrrh dhe Temjan.

  ✔️Siguron mbrojtjen nga dielli dhe rrezet UVA+UVB
  ✔️Lufton dëmtimin e diellit përgjegjës për simptomat e plakjes, njollave, rrudhave dhe vijave të holla
  ✔️Shtrëngon poret
  ✔️Balancon yndyrën
  ✔️Trajton aknet dhe shenjat në lëkurë
  ✔️Anti-Bakterial

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë