• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Balsam me Vaj Kokosi

  1,450 lekë

  Balsam për flokët me vaj kokosi


  Rigjeneron flokët e dëmtuar dhe majat dyshe. 
  Zbut flokët dhe shton shkëlqimin.

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë