• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Sapuni i Zi Afrikan

  890 lekë

  Sapuni i Zi Afrikan, ndër më të shiturit, përmban Gjalpë Shea, Aloe Vera & Karbon. Pastrimi i lëkurës me sapunin artizanal, e bën atë më të pastër, i jep freski dhe rrezatim! 

  ✔️Pastron

  ✔️Eksfolion

  ✔️Zbeh njollat dhe spotet

  ✔️Qetëson irritimet.

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë