• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Body Lotion me Argan & Vitaminë E

  1,125 lekë 1,500 lekë

  Locioni i trupit përdoret për zbutjen, hidratimin dhe ushqyerjen e lëkurës, duke balancuar nivelin e yndyrës në lëkurë dhe duke parandaluar krijimin e toksinave në pore.

  Absorbohet shpejt në lëkurë duke e lëne atë të butë dhe të hidratuar përgjatë gjithë ditës. 

  ✔️ HIDRATON LËKURËN
  ✔️ SHKËLQEN & ZBUT ATË
  ✔️ MBRON NGA RADIKALET E LIRA
  ✔️ ANTIBAKTERIAL

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë