• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • La Luxe Paris SPF 30

  1,950 lekë

  ✔️Mbrojtje e lartë
  ✔️Acidi Hyaluronic
  ✔️Vitaminat A,E dhe F

  -Mbron nga rrezet UVA/UVB
  -Parandalon njollat në lëkurë
  -Hidraton në thellësi lëkurën
  -Përthithet menjëherë nga lëkura

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë