• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Shampo Për Mjekrën

  750 lekë
  • Brand:

  Shampoja e formuluar posaçërisht për mjekrën me përbërës natyral pa paraben e mban mjekrën tuaj të pastër, të shëndetshme dhe me shkëlqim

  Cilësitë e Shampos:

  1. Pastron 
  2. Forcon
  3. Ushqen

  Përdorimi:

  Shampo: Aplikoni shampon në mjekër të lagur duke e masazhuar mirë më pas shpëlajeni.

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë