• Shporta juaj eshte bosh!

ENGLISH
 • HELP


 • Kondicioner Për Mjekrën

  750 lekë
  • Brand:

  Condition crem i formuluar posaçërisht për zbutjen e mjekrës me përbërës natyral si aloe vera dhe pro- vimanën B5 pa paraben e mban mjekrën tuaj më të butë, të hidratuar si dhe largon zbokthin, kruarjen dhe irritimin në mjekër.

  Cilësitë e Hydrating & Condition Cream :

  1. Zbut
  2. Hidraton
  3. Largon zbokthin dhe irritimet në lëkurë

  Përdorimi:

  Pasi keni larë mjekrën me shampo merrni nje sasi te kremit hidratues dhe përhapeni atë mirë në të gjithë mjekrën duke e masazhuar dhe më pas shpëlajeni.

  Bëni nje vlerësim

      Dobët            Shumë mirë