SHQIP - ENGLISH
 • HELP


 • Fytyra


  SAPUN SKRAB PËR TRUPIN ME MINERALE TË OQEANIT & ALGA DETI 


  Sapuni skrab masazhues për trupin është me minerale të oqeanit dhe me alga deti. Përveç cilësive të tij ultra hidratuese, ai është një tonifikues shumë i mirë i lëkurës, gjithashtu parandalon dhe trajton celulitin. 

  Sapuni është i pasur me aminoacide, vitamina dhe minerale, është antibakterial ndaj lufton aknet dhe shenjat e mplakjes.

  Ai është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave. Përdorimi i rregullt i tij eliminon qelizat e vdekura, largon papastërtitë dhe toksinat, njëkohësisht i jep lëkurës freski e butësi. 

  450 lekë
  450 lekë

  SAPUN SKRAB PËR TRUPIN ME SHEGË & KAJSI

  Sapuni skrab masazhues për trupin është me ekstrakte bimore dhe vajra esencialë të shegës dhe kajsisë. Ai është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave. Mundëson pastrimin e saj në thellësi, largon papastërtitë dhe toksinat dhe e bën lëkurën shumë të butë dhe të lëmuar.

  Përdorimi i rregullt i tij eliminon qelizat e vdekura dhe kthen elasticitetin e lëkurës. Gjithashtu sapuni hidraton dhe ushqen lëkurën e thatë, ndikon në rigjenerimin e qelizave dhe redukton njollat e errëta.

  450 lekë
  450 lekë

  SKRAB ME FARË TË ZEZË.

  Sasia: 150 ml

  Skrabi me farë të zezë dhe ekstrakte bimore është një pastrues natyral i cili e pastron lëkurën në thellësi e bën atë më të butë, më të lëmuar, plot shkëlqim dhe vitalitet.

  1,200 lekë
  1,200 lekë

  SKRAB ME ALOE & SHEGË

  Sasia: 150 gr


  Skrabi i fytyrës me ekstrakte të aloe verës dhe shegës largon qelizat e vdekura dhe toksinat nga lëkura, ndihmon në largimin e akneve, pikave të zeza dhe njollave në lëkurë.

  950 lekë
  950 lekë