SHQIP - ENGLISH
 • HELP


 • Sapunë


  Sapuni me qumësht dhe mjaltë ka në përbërjen e tij vajra bimorë 100% natyralë dhe ekstrakte të qumështit dhe mjaltit. Nxjerr gjithë papastërtitë nga lëkura dhe qetëson irritimet. Efekti scrub i sapunit largon qelizat e vdekura të lëkurës dhe i falë lëkurës një pamje më të freskët. Përdorimi i rregullt i sapunit zbardh zonat e errëta në lëkurësi dhe largon njollat.

  300 lekë
  300 lekë

  Sapuni ndihmon në largimin e shenjave në lëkurë pas lindjes, humbjes në peshë apo operacioneve. Rigjeneron lëkurën nga qelizat e dëmtuara dhe nxit prodhimin e qelizave të reja të shëndetshme. Sapuni përmban vajra dhe ekstrakte herbale të cilat largojnë qelizat e vdekura e papastërtitë e ushqejnë lëkurën.

  300 lekë
  300 lekë

  Sapuni antirrudhë rigjeneron lëkurën nga shenjat, rrudhat, linjat e holla dhe tonifikon atë. Formula e tij speciale rigjeneron qelizat e dëmtuara të lëkurës dhe vitaminat në përbërjen e tij hidratojnë dhe zbusin lëkurën.

  300 lekë
  300 lekë

  SAPUN HERBAL ME ARGAN Me përmbajtje bimore, pastron lëkurën, largon qelizat e vdekura dhe e bën lëkurën të njëtrajtshme. Ka veti anti-bakteriale dhe mund të përdoret në lëkurë e flokë.

  350 lekë
  350 lekë

  Sapuni me dafinë forcon, tonifikon dhe rigjeneron lëkurën. Largon papastërtitë dhe i falë lëkurës një pamje të shëndetshme e plot shkëlqim.

  350 lekë
  350 lekë

  Sapuni me Papaja është i përshtatshëm për lëkurat e yndyrshme dhe me tendencë akneike. Ai ndihmon në balancimin e lagështisë së lëkurës, e pastron atë në thellësi, ndihmon në largimin e papastërtive dhe toksinave, zbeh njollat, trajton aknet dhe shenjat, ndihmon në largimin e pikave të zeza dhe e lë atë të butë. Sapuni është i pasur me ekstrakte të papajës dhe ekstrakte bimësh të tjera. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave sidomos për ato të yndyrshme.

  350 lekë
  350 lekë

  Sapuni me jasminë hidraton lëkurën dhe i falë asaj një shkëlqim natyral. Pastron thellësisht dhe rifreson lëkurën.

  400 lekë
  400 lekë

  Sapuni me turmerik ka veti antioksidante, anti septike dhe anti inflamatore. I përshtatshëm për lëkurat akneike, pastron thellësisht dhe e lë lëkurën të hidratuar

  500 lekë
  500 lekë

  Sapun me shafran Sapuni pastron në thellësi lëkurën, ka veti anti-rrudhë dhe rrit elasticitetin e lëkurës. Rigjeneron shenjat dhe njëtrajtëson tonin e lëkurës.

  500 lekë
  500 lekë

  Me ekstrakte të sherebelës e mentes, stimulon një balancë natyrale në lëkurë e pastron qelizat e vdekura duke e mbajtur lëkurën të butë. Largon aromat e pakëndshme dhe e mban lëkurën të freskët.

  300 lekë
  300 lekë

  Sapuni me ullinj pastron në thellësi, hidraton dhe zbut lëkurën.

  350 lekë
  350 lekë

  Sapuni ka veti anti-bakteriale dhe ndihmon në largimin e aromave të pakëndshme. 
  Me përmbajtje të vajit të ullirit, vajit të pemës së cajit, rozmarinës e trëndafilit hidraton lëkurën, largon bakteret e stimulon freskinë e pastërtinë në lëkurë.

  300 lekë
  300 lekë

  Herbal Cucumber & Aloe Vera Soap I Ri!
  400 lekë

  Goat I Ri!
  690 lekë
  690 lekë

  Camel Milk Soap With Black Seed I Ri!
  850 lekë

  Camel Milk Soap With Honey I Ri!
  850 lekë